VESMÍRNÁ ODYSEA – MÍSTO, KDE TVOŘÍ SRDCE

Vnímáme jako velký dar, že přišlo toto místo v centru Prahy na Rašínově nábřeží u řeky Vltavy, kousek od Vyšehradu a že jsme veškeré informace a synchronicity ucítily, vyslyšely, a tak pro nás mohly otevřít toto nádherné místo, které je určeno všem lidem a je plné nádherných produktů, děl a výrobků vědomých umělců, kteří tvoří především svým srdcem.

Vítáme zde všechny umělce a tvůrce, kteří mají své výrobky a produkty předávat a šířit dál do světa, na nová místa a k lidem, kteří se nepotkávají náhodou…Vítáme zde všechny lidi, kteří k nám zavítají, aby zde mohli spočinout, nakoupit zde krásné produkty jak pro sebe, tak pro své blízké, obohatit se, načerpat inspiraci a nebo trošku energie z prostoru, který je zde pro nás všechny.

Vesmírná Oddysea je místo, kde každý umělec i člověk přináší darem svou přítomnost, předává to, co mu darem přichází a ukazuje, sdílí to, kým Je. Společně tak na jedné cestě vytváříme Vesmírou Odyseu plnou individuálních darů, energií i příběhů, kterým tvoříme právě Jeden dokonalý Celek a dáváme tomuto prostoru Život.

Přejeme si potkávat a objevovat stejně nalazené lidi, vzájemně se podporovat a hledat ty, jenž tvoří srdcem, pokud jsi to právě ty, tak nás neváhej kontaktovat.

Každý z nás je Tvůrce, každý z nás je umělec.

Hana Sahhu-Arah a Kateřina Brzková