Nejen obchůdek a díla krásná díla umělců, ale také místo, které bylo předurčno k tomu, aby se zde lidé setkávali, posouvali se a léčili.

Tak i tento prostor slouží pro terapie a konzultace jak v osobním rozvoji, tak také v hlubokých otázkách na naší duchovní cestě.

Ať už řešíte své zdraví, programy mysli a podvědomí, hojnost, duchovní témata – to, kdo Jste nebo jak se v životě posunout a naplno plnit své poslání, žít v radosti, tak si můžete si vybrat jednu z žen – poradkyň, terapeutek, léčitelek, která je tady pro vás.

Každá pracuje jinak, v nejčistším napojení, spolu se svými individuálními dary a vy si tak můžete vybrat to, co vás právě volá, co nyní potřebujete nebo co je vaše aktuální téma.

Hana Sahhu-Arah

Hana Sahhu-arah je pracovnicí světla, průvodkyní a kanálem, skrz který přichází informace, poselství od Vyšších Já, Průvodců. V čistém napojení na Zdroj nám pomáhá rozpomenout si a zažít Aktivaci zde na Zemi. Kdo jsme, odkud jsme, jaké je naše poslání a co nám ještě brání v našem duchovním Posunu a žití plného potenciálu na Zemi?

To vše jsou otázky, na které Sahhu-Arah předává odpovědi pro ty, kteří jsou již připraveni…

email: info@hvezdneduse.cz

Kateřina Brzková

email: katerina.brzkova@fincentrum.com

Kateřina Uhmannová

Má práce obsahuje kontakt s tělem fyzickým i jemnohmotným. Skrze dotyk přivádím do těla komplexní energie, které s sebou nesou Božskou esenci a prapůvodní, zdrojový otisk. Tělo se opět setká se svojí Božskou podstatou a naladí se na její frekvenci, která rozvibruje každou buňku v těle a nastartuje léčebný proces. Propojuji se s informačním polem a stahuji informace, které je potřeba teď uslyšet. 

Vytvářím také osobní Aktivační Esence a maluji vysokovibrační obrazy – průvodce, propojovatele a aktivátory universálního vědomí.

email: dotekposvatneenergie@gmail.com

Iveta Gold

Mým posláním je především energetická práce s muži a ženami, kteří mají potlačenou mužskou nebo ženskou část, nesou v sobě traumata, strach z projevení jejich přirozenosti a žití plného potenciálu – toho být skutečným Mužem v plné síle, být plně krásnou Ženou.

Pracuji také s harmonizací fyzického těla a uvolnění bloků a energií. Energie se týkají širokého tématu podstaty muže / ženy a také partnerských vztahů. Vždy jsem vedena v plné přítomnosti, a tak je každá terapie jiná…