Pod názvem Arah Crystals můžeme hledat ženu Hanu Sahhu-Arah, která žila na Ibize a vrátila se zpátky do Česka, abych mohla osobně pracovat s lidmi jako duchovní terapeut a zároveň pořádat transformační semináře a rituály, které jí velmi naplňují.

Do cesty ji začaly přicházet krystaly pro další lidi, kteří ji ve stále větším počtu prosili, aby jim našla jejich osobní krystal, a tak vznikla její další milovaná práce. Nedávno se svým partnerem založila i e-shop www.krystalgalaxy.cz kde společně cesetují a hledají minerály a krystaly, které jsou plné energií a rozhodně nám mají co předat.

Krystaly, které nesou určitou energii, jsou průvodci, léčité, strážci záznamů, duchovní mistři, bytosti, které známe a můžeme je pocítit naším srdcem, opět s nimi vědomě spolupracovat. 

ROZHOVOR

Tvé krásné krystaly můžeme najít v prostoru Vesmírná Odysea, vybíráš zde sama každý kousek?

Ano 🙂 je pro mě důležité, abych se na každý krystal navnímala, některé na mě přímo zazáří svým světelem i energií a je to jasné, že je mám vzít, avšak spoustu krystalů i od sběratelů a velkoobchodech jsou poznamenány cizí a ne úplně čistou energií, takže každý kus projde mýma rukama a osobním výběrem často spolu s mým přítelem.

Jak je pro tebe složité hledat a vybírat krystaly, které pak předáváš druhým?

Tohle má pro mě dvě roviny, neboť mnoho krystalů mi přichází samo do cesty, potkám je i v obchodě, kde prodávají úplně jiné věci, ale mají tam čistou náhodou jeden krystal, to jsou takové ty ,,zázraky,, jak tito krystaloví mistři přicházejí. Další stránkou jsou pak cesty po velkoobchodech a veletrzích jak v Česku, tak především v zahraničí, kde je tisíce lidí, tisíce různých energií a toho je časově i energeticky pro mě náročnější, neboť si dávám čas na nalazení a procítění.

Tvé krystaly vnímám velmi energeticky silné a nabité, často ale potkávám v obchodech právě kameny skoro bez energie, jaký máš na to názor?

Ano, spoustu krystalů vnímám, že jsou velmi unavené a svoji práci jakoby předaly a nyní se potřebují navrátit zpátky do Země a odpočinout si. Spoustu z kamenů pak nese mnoho cizích energií, proto doporučuji vždy si kameny plně očistit. Veškeré krystaly se kterými pracuji a které prodávám tak očišťuji a také aktivuji jak ve zdrojovém krystalovém portálu, tak jsem si nově pořídila i křišťálovou pyramidu pod kterou krystaly ukládám a navybrovávám do jejich původní zdrojové esence.

Oslovují tě lidé, aby jsi jim našla kámen přímo pro ně na určitou životní situaci?

Ano je velký zájem o kameny k různých účelům, krystaly rituální, které se darem odevzdají do Země, největší zájem je ale o osobní krystaly, zde se naciťuji na konkrétního člověka a hledám krystal, který k člověku náleží, který bude jeho společníkem, průvodcem na duchovní i každodenní cestě životem. Mnoho z lidí již informaci ohledně krystalu nese ve svém poli, tzn že cítí, že na ně někde krystal čeká, mnoho z nich se pak skutečné poznává…to už jsou zase setkání a zázraky na jiný rozhovor.

Který je tvůj nejvzácnější kousek, který vlastníš? Nebo ke kterému krystalu cítíš něco výjimečného?

Aaaaa tak to je těžká otázka, to je jako ptát se, která kamarádka je pro mě ta nejlepší 🙂 Všechny, které mám tu čest mít u sebe jako rádce a pomocníky, přátele, jsou pro mě k nezaplacení a velmi si jich vážím. Ale můžu zmínit, že jsem dostala darem od svého úžasného přítele k 30. narozeninám velký, oboustraně ukončený krystal Akvamarínu z Pákistánu, což byl takový můj dlouhodobý sen.

Teď možná trošku srandovní otázka, ale musím se zeptat, máš nějaké krystaly i v posteli?

Haha, ANO ! Nejen že jich mám více na nočním stolku, právě zmíněný akvamarín, křišťálová lebka, růženín, křišťály a velký Lapis Lazuli, tak přímo v posteli máme velký kámen surového tygřího oka a ještě partnerský křišťál, na mé straně pak spokojeně spí můj Morion, který se mnou přes noc velmi pracuje i mě chrání a ukotvuje.

Děkuji Sahhu-Arah za tvůj čas a obohacující rozhovor.

Také děkuji za příjemný rozhovor a přeji všem, ať jsou opravdu šťastní a těšíme se společně s krystaly na setkání ve Vesmírná Odysea 🙂

Kategorie: Nezařazené

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *